Home 5 Abażury

Ręcznie wykonane abażury z naszej kolekcji Designer’s Lightbox mogą swoimi nasyconymi kolorami lub klasycznym plisowaniem dodać życia zarówno kinkietom, jak i lampom stojącym, wiszącym czy stołowym.

Nasza firma z radością prezentuje Wam wszechstronną kolekcję abażurów w setkach rozmiarów i kształtów oraz w prawie 250 wariantach kolorystycznych. Opierając się na pięćdziesięcioletnim doświadczeniu i umiejętnościach naszych metaloplastyków w fabrykach Elstead, jesteśmy oddani idei powiększania i polepszania jakości naszych usług związanych z produkcją abażurów w kolejnych latach.

Z naszego wzornika tkanin gładkich możecie wybrać zarówno luksusowe jedwabie, satynę i aksamit, jak i materiały w przystępniejszych cenach: syntetyczne jedwabie, satynę teksturowaną, len i mieszanki bawełny z poliestrem.

Nasz wzornik tkanin wzorzystych oferuje delikatne, subtelne wzory w różnych kolorach, tradycyjne nadruki kwiatowe, rustykalne i geometryczne oraz kolekcję 17 materiałów, które idealnie nadadzą się do pokoju dziecięcego.

Barwy tkanin prezentowane w katalogu oraz na stronię mogą różnić się od koloru w rzeczywistości. Przed złożeniem zamówienia sugerujemy poprosić o próbki materiału. Wzorniki tkanin są dostępne do zakupu dla naszych partnerów handlowych.

Więcej informacji na temat kolekcji abażurów znajdziesz w katalogu Designer’s Lightbox Lampshades. Plik PDF jest dostępny do przeglądania lub pobierania poniżej.