Home 5 Formy i czas dostawy
Koszt przesyłki kurierskiej wynosi 20 zł netto. Dla zamówień o wartości powyżej 2500 zł netto przesyłka jest bezpłatna.

Przesyłki paczkowe realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Przesyłki paletowe realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej Schenker.

Standardowy czas doręczenia przesyłki wynosi 24h od nadania.

Możliwy jest także odbiór osobisty zamówienia w salonie stacjonarnym przy ulicy Szuwarowej 1 w Krakowie (po wcześniejszym uzgodnieniu z przedstawicielem firmy).

Standardowy czas realizacji zamówienia w przypadku towarów dostępnych w magazynie w Polsce wynosi 7 dni roboczych. W przypadku towarów dostępnych w magazynie w Wielkiej Brytanii standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 3 tygodni. W przypadku całkowitego braku towaru czas realizacji zamówienia będzie ustalany indywidualnie.

W przypadku zamówień niestandardowych, tj. o wartości przekraczającej 30.000 zł netto czas realizacji zamówienia ustalany jest każdorazowo indywidualnie.

Przesyłki międzynarodowe realizujemy tylko i wyłącznie na terenie Unii Europejskiej za pośrednictwem firm kurierskich UPS oraz Schenker. Ceny dostawy są uzależnione od miejsca dostawy oraz wielkości paczki i są ustalane indywidualnie.