Home 5 Współpraca

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz!

Jesteś architektem, projektantem a może dekoratorem wnętrz? To miejsce dla Ciebie!

Zapraszamy Cię do fascynującej współpracy z Elstead Lighting. Poniżej znajdziesz informację o tym, jak możemy pomóc Ci tworzyć niesamowite projekty z niebanalnym oświetleniem dekoracyjnym. Nieustannie poszerzamy nasze zasoby narzędzi, aby ułatwić Ci pracę z naszymi produktami. 

Dostęp do biblioteki z modelami 3D dla Ciebie!

Nasza baza modeli 3D oraz aplikacja AR to nie tylko pomoc w codziennej pracy, ale także źródła inspiracji, umożliwiające precyzyjne dopasowanie oświetlenia i wizualizację ostatecznego efektu. Regularnie uzupełniamy naszą bibliotekę modeli 3D, aby każdy znalazł wśród naszych produktów to, czego właśnie szuka. Gdy raz uzyskasz swój indywidualny dostęp do naszej bazy, możesz z niej korzystać według własnych potrzeb. 

Korzystaj z innowacyjnej aplikacji AR i zyskaj zadowolonych Klientów!

Nasza aplikacja AR została stworzona z myślą o Twojej pracy z Klientem. Dzięki niej, możesz w łatwy sposób pokazać Klientowi zamysł oświetlenia na żywo we wnętrzu używając do tego wyłącznie smartfonu lub tabletu. Model lampy możesz pokazać dokładnie w tym miejscu, gdzie ma zawisnąć, a dzięki rozszerzonej rzeczywistości Klient zobaczy lampę w rzeczywistym rozmiarze i kolorze, z każdej strony. To proste w obsłudze narzędzie jest do Twojej dyspozycji w każdej chwili – pobierz już dziś! 

Najwyższa jakość i niebanalny design z lampami Elstead Lighting

Elstead Lighting to gwarancja wysokiej jakości produktów, które nie tylko oświetlą przestrzeń, ale nadadzą jej blasku. Decydując się na współpracę z naszą marką możesz wybierać spośród ponad 3000 opraw oświetleniowych w każdym stylu dedykowanych zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. 

Co zyskujesz współpracując z nami?
  • Atrakcyjne warunki współpracy na zasadzie prowizji, 
  • Promocję Twoich projektów i realizacji w naszych mediach społecznościowych, 
  • Doradztwo w doborze opraw oświetleniowych i wsparcie na każdym etapie sprzedaży, 
  • Dostęp do narzędzi ułatwiających pracę z produktem.

Jeśli pragniesz, by Twoje projekty emanowały wyjątkowym światłem, dołącz do naszej rodziny kreatywnych architektów. Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie lub mailowo. Poniżej znajdziesz kontakt do naszych przedstawicieli na konkretne regiony. 

Polska Wschodnia: Adrian Janek, [email protected], tel. +48 533 539 555  

Polska Zachodnia: Michał Łomzik, [email protected], tel. +48 533 549 555 

Razem stworzymy przestrzenie pełne magii światła!

6 + 6 =